Green Doctor

by Stonerchef

Klinika konopna Green Doctor

Dowiedz się, jak przebiega leczenie medyczną marihuaną u tego lekarza i zapisz się na pierwszą wizytę.

Green Doctor – leczenie medyczną marihuaną

Najważniejsze informacje o klinice konopnej dla pacjentów szukających terapii na Śląsku — a także online w całej Polsce.

 • Miejscowość: Jędrzychowice (woj. Opolskie)
 • Rodzaj wizyt: online lub telefonicznie
 • Lekarze: Dr n. med. Michał Lubszczyk
 • Główne obszary leczenia: bezsenność, migreny, choroby gastroenterologiczne (IBS, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie żołądka), choroby skóry (AZS, łuszczyca), dolegliwości bólowe
 • Średni czas oczekiwania na wizytę: 3-4 dni
 • Sposób rejestracji: online (formularz kontaktowy), telefonicznie
 • Czas trwania wizyty: 15-20 minut w przypadku pacjentów mających wcześniej styczność z marihuaną / 30-40 minut dla niedoświadczonych pacjentów.
 • Możliwe formy leczenia: susz, olejki, ekstrakty do waporyzacji
 • Dokumentacja medyczna: niewymagana
 • Otrzymanie recepty: możliwe już na pierwszej wizycie
 • Przedłużenie recepty: osobna wizyta recepturowa

Ile kosztuje wizyta w Green Doctor?

Dowiedz się ile kosztuje pierwsza wizyta, każda kolejna – i ile zapłacisz za przedłużenie recepty

Pierwsza wizyta
250
Kolejna konsultacja
150
Wizyta recepturowa
100

Z kodem „STONERCHEF” zyskasz 10% rabatu na pierwszą wizytę

Jak rozpocząć leczenie medyczną marihuaną?

Sprawdź, jak uzyskać receptę w Green Doctor już na pierwszej wizycie

Wizyta po medyczną marihuanę w Green Doctor przebiega w pięciu krokach:

 1. Najpierw wypełniasz formularz na stronie internetowej kliniki, w którym powinny być zawarte informacje dotyczące historii choroby oraz dotychczasowego leczenia. Konsultacja jest darmowa i niezobowiązująca.
 2. Następnie formularz trafia do lekarza, który weryfikuje zgłoszenie pacjenta.
 3. Na podstawie danych z formularza, lekarz decyduje, czy pacjent spełnia warunki do leczenia medyczną marihuaną. Dzięki takiej kwalifikacji lekarz może zapoznać się z dokumentacją pacjenta i ocenić, na ile preparaty konopne będą skuteczne w terapii.
 4. W ciągu 24 godzin powinieneś otrzymać decyzję o zakwalifikowaniu się do leczenia medyczną marihuaną. Dzięki pozytywnej kwalifikacji możesz już zarezerwować pierwszą wizytę.
 5. Następnie wybierasz dogodny termin, a lekarz przeprowadza rozmowę online lub przez telefon. Pamiętaj, żeby poinformować lekarza o swoich preferencjach w kierunku odmian oraz możliwościach finansowo-technicznych.

No i mamy to! Recepta na medyczną marihuanę wystawiona, dawkowanie ustalone indywidualnie, kontrole lekarskie zalecone — a ty możesz udać się do apteki i kupić swój lek.

Green Doctor – FAQ

Nie. Zarówno wizyty, jak i rejestracja, prowadzone są online. Możesz zapisać się z dowolnego miejsca w Polsce, a wizyta odbędzie się albo w formie wideorozmowy, albo przez telefon.

Bardzo możliwe! Jeśli dokumentacja i wywiad z lekarzem nie wykażą żadnych przeciwwskazań do rozpoczęcia leczenia medyczną marihuaną, otrzymasz receptę już na pierwszej konsultacji.

Nie. Co prawda susz konopny jest najpopularniejszą formą medycznej marihuany, jednak preparat może zostać dobrany do preferencji i możliwości pacjenta. Zapytaj lekarza w Green Doctor o leczenie olejkami lub ekstraktami do waporyzacji.

Tak. W Green Doctor panuje holistyczne podejście do pacjenta. Nie jest to fabryka recept, jakich ostatnio coraz więcej przybywa w Polsce.  Jeśli szukasz lekarza, który otoczy cię odpowiednią opieką i poprowadzi leczenie medyczną marihuaną od A do Z, to w Green Doctor otrzymasz właściwą pomoc.

Dokumentacja medyczna jest mile widziana, ale nieobowiązkowa. W przypadku braku historii choroby, lekarz przeprowadzi dokładny wywiad z pacjentem, na podstawie którego zdecyduje, czy leczenie medyczną marihuaną będzie w tym przypadku wskazane.

Tak. Wymienione choroby i schorzenia odzwierciedlają najczęstsze przypadki, z którymi pacjenci zgłaszają się do Green Doctor — ale nie są to jedyne jednostki. Po wypełnieniu formularza kwalifikacyjnego i przeanalizowaniu go przez lekarza, otrzymasz informację zwrotną, czy w klinice podejmą się terapii medyczną marihuaną w twoim przypadku.

Przedłużenie recepty odbywa się podczas wizyty recepturowej; jej koszt to 100 zł.

Potrzebujesz wiecej fachowej wiedzy o medycznych konopiach?

Zajrzyj do naszej strefy pacjenta

Poniżej znajdziesz listę artykułów, dzięki których łatwo i szybko przygotujesz się do wizyty po receptę na medyczną marihuanę.