Współpraca z klinikami konopnymi

by Stonerchef

WSPÓŁPRACA Z KLINIKAMI KONOPNYMI

Łączymy pacjentów z lekarzami z całej Polski

Bądź bardziej widoczny niż 96% klinik w internecie

Skontaktuj się z nami mailowo, aby poznać szczegóły oferty. Po wstępnej weryfikacji skontaktujemy się z wybranymi placówkami.

wspolpraca@stonerchef.pl

6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH KLINIKI KONOPNE POTRZEBUJĄ WIDOCZNOŚCI W WYSZUKIWARKACH

Kliniki konopne to szlachetna inicjatywa. I jak wiele szlachetnych rzeczy w dzisiejszych czasach, mają problem z zaznaczeniem swojej obecności w internecie. Zobacz, jak widoczność w wyszukiwarkach pomoże ci dotrzeć do większej liczby pacjentów

1. Wyszukiwarki to potężne źródło organicznego ruchu

W samym 2020 roku, 68% całego mierzalnego ruchu w internecie pochodziło z wyszukiwarek. Google jest najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką, dominując 89% całego rynku.

2. Skutecznie pozyskasz więcej pacjentów

70% marketerów uważa, że organiczny ruch z wyszukiwarek jest skuteczniejszy niż płatne reklamy pochodzące z innych źródeł.

Z kolei według 49% specjalistów, konwersje z wyszukiwarek przynoszą najwyższą stopę zwrotu ze wszystkich form promocji.

3. Zmniejszysz koszty promocji

Organiczne wyszukiwanie redukuje potencjalny koszt pozyskania pacjenta o 87,41% względem płatnych reklam cyfrowych.

Zamiast przeznaczać zasoby i energię na media społecznościowe, które blokują treści konopne ze względu na ich status prawny na świecie, możesz wykorzystać potencjał wysokiej jakości treści oraz dobrze wypozycjonowanych stron w branży.

4. Szybciej dotrzesz do swojej grupy docelowej

Stonerchef jest obecnie najlepiej wypozycjonowaną stroną w branży edukacji konopnej i medycznej marihuany. Nasze artykuły regularnie okupują najwyższe pozycje wyników wyszukiwania w tematach związanych z medyczną marihuaną i konopiami włóknistymi.

5. Zwiększysz swój autorytet

Jesteśmy uznawani za najbardziej opiniotwórcze medium konopne na polskiej scenie, co przekłada się na duże zaufanie do marek, którym pomagamy się rozwijać. Regularnie współpracujemy z lekarzami i farmaceutami od samego początku rynku medycznej marihuany w Polsce, a dzięki nam tysiące pacjentów uzyskało już receptę.

Obecność na naszej stronie z polecanymi klinikami pomoże ci zwiększyć zasięg i renomę twoich usług.

O Stonerchefie

Stonerchef to portal edukacyjny o konopiach, który stanowi bibliotekę rzetelnej wiedzy opartej o najnowsze badania. Pomagamy zrozumieć z pozoru trudne rzeczy w przyjemny sposób.

Pokrywamy pełne spektrum tematów, od marihuany przez konopie włókniste po potencjał terapeutyczny tych roślin, aspekty psychologiczne, historię, kulturę i odpowiedzialne użytkowanie.

Zaczynaliśmy od rozpstnych przepisów na gastro okraszonych logiem z bongo. One nadal tu są — całe 500 sztuk.

Informacja

Treści zawarte na stronie są jedynie opisem dostępnej literatury naukowej na temat konopi. Nie stanowią one porady medycznej — i nie powinny być tak traktowane. Jeśli takiej potrzebujesz, skonsultuj się z lekarzem specjalizującym się w tego typu terapiach.

W naszych materiałach edukacyjnych znajdują się też linki afiliacyjne. Każdy zakup polecanego przez nas produktu z tego linka sprawia, że otrzymujemy od niego prowizję. To z kolei pomaga nam rozwijać naszą działalność edukacyjną.