Newsletter

by Stonerchef

Zapisz się do Newsblettera

Otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych, prasówkę z nowościami na Stonerchefie i raz w miesiącu będziesz od nas dostawać prezenty.

Dołącz do naszej listy adopcyjnej

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Dodatkowe treści edukacyjne

Czasami chcielibyśmy podzielić się całą wiedzą na raz, ale gdybyśmy przy każdym napływie takiej motywacji tworzyli artykuł, to biblioteka aleksandryjska mogłaby się schować.

Dlatego w newsletterze będzie nam łatwiej przemycić dodatkowe materiały edukacyjne, dzięki którym w łatwy i przystępny sposób przyswoisz "nadprogramową" wiedzę.

Prezenty online

W każdym miesiącu obdarowujemy naszą newsbletterową listę adopcyjną prezentami.

Możesz spodziewać się unikalnych przepisów na dania z ekstraktami konopnymi, przeróżnych zestawień i poleceń od stonerów dla stonerów, a także jednej niespodzianki, o której poinformujemy w najbliższych dniach.

O każdej akcji promocyjnej z naszymi partnerami również dostaniesz powiadomienie w pierwszej kolejności.

A na specjalne okazje będziemy szczególnie hojni.

Prasówka

Social media potrafią być kapryśne jeśli chodzi o promowanie konopnych treści. Czasami nasze nowe materiały mogą Ci się nie wyświetlać, a można temu w łatwy sposób zapobiec.

Będziemy Ci wysyłać comiesięczne podsumowanie nowości na Stonerchefie, a w przypadku bardzo ważnych publikacji, powiadomimy Cię o nich zaraz po tym, jak ujrzą światło dzienne.

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie przegapisz ani jednego artykułu i vloga.

Zapisz się do newsblettera i pobierz dwa darmowe przepisy wraz z tajemniczą niespodzianką dla każdego Stonersa

Mamy dla Ciebie coś jeszcze. Zapisując się do naszego Newsblettera dostajesz od nas dwa darmowe przepisy — jeden wytrawny i jeden słodki — oraz tajemniczy prezent dla wszystkich, którzy chcą sprawić sobie przyjemność w momencie wyostrzenia zmysłów, szczególnie słuchu.

O Stonerchefie

Stonerchef to portal edukacyjny o konopiach, który stanowi bibliotekę rzetelnej wiedzy opartej o najnowsze badania. Pomagamy zrozumieć z pozoru trudne rzeczy w przyjemny sposób.

Pokrywamy pełne spektrum tematów, od marihuany przez konopie włókniste po potencjał terapeutyczny tych roślin, aspekty psychologiczne, historię, kulturę i odpowiedzialne użytkowanie.

Zaczynaliśmy od rozpstnych przepisów na gastro okraszonych logiem z bongo. One nadal tu są — całe 500 sztuk.

Informacja

Treści zawarte na stronie są jedynie opisem dostępnej literatury naukowej na temat konopi. Nie stanowią one porady medycznej — i nie powinny być tak traktowane. Jeśli takiej potrzebujesz, skonsultuj się z lekarzem specjalizującym się w tego typu terapiach.

W naszych materiałach edukacyjnych znajdują się też linki afiliacyjne. Każdy zakup polecanego przez nas produktu z tego linka sprawia, że otrzymujemy od niego prowizję. To z kolei pomaga nam rozwijać naszą działalność edukacyjną.