HomeStonerchefowie

„On i Ona,
Mąż i Żona,
Złączyła ich
Moc gibona”

Tak można mniej więcej nas podsumować. Jesteśmy parą, która żyje ze sobą w permanentnej symbiozie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu — niczym osiedlowy monitoring z lat 90.

Nasza historia to klasyczny gatunek romansu: ona pojawia się na imprezie przypadkiem, on nie spuszcza z niej wzroku, ona zostaje na dłużej, a teraz mówią do siebie… nie, nie „kierowniku” — mężu i żonko.

Około 3 lata temu postanowiliśmy porzucić etat na rzecz pracy freelancerów zajmujących się tworzeniem treści internetowych. Oprócz tego, że była to najlepsza decyzja w naszym życiu, bo możemy spędzać razem każdą możliwą chwilę, to jeszcze nakreśliła naszą ścieżkę zawodową, ponieważ śladem rady Laski z „Chłopaki nie płaczą” zadaliśmy sobie bardzo ważne pytanie i postanowiliśmy robić w życiu to, co lubimy.

Za swoją specjalizację wybraliśmy więc konopie.

Dziś jesteśmy bogaci w wiedzę, o której kilka lat temu mogliśmy jedynie pomarzyć, a przy okazji pomagamy w rozwijaniu amerykańskiego rynku konopnego tworząc treści dla dyspensariów konopnych w USA i Kanadzie, a także artykuły popularnonaukowe na portale edukacyjne.

Swoje doświadczenie przenosimy też na rodzimy grunt, gdzie Weedukujemy o konopiach w bardzo lekkostrawny sposób.

Oprócz tego prowadzimy największy skarbiec z rozpustnymi przepisami kulinarnymi, które uczą, jak celebrować życie — zwłaszcza późnym wieczorem, gdy apetyt sprzyja, a dietetyk nie patrzy.