Strefa pacjenta

by Stonerchef

Strefa pacjenta

Przekonaj się, jak szybko i łatwo dostać receptę na medyczną marihuanę. Poznaj najlepszych lekarzy konopnych w Polsce. Poszerz swoją wiedzę, żeby zmaksymalizować korzyści z terapii.

Wybierz sekcję, która cię interesuje

Lista chorób (A-Z)

WNIEŚ SWOJĄ WIEDZĘ O ZIOLE NA WYŻSZY POZIOM

Podręcznik do marihuany, jakiego jeszcze nie było

Chcesz wiedzieć, jak marihuana wpływa na twoje zdrowie, ale nigdzie nie możesz znaleźć rzetelnych źródeł wiedzy? Masz dosyć ciągłego czytania sprzecznych informacji w mediach?

„ZIOŁO: Wszystko wyjaśnione”, to jedyny taki podręcznik do marihuany, który pokazuje całą prawdę na temat jej długofalowych skutków na podstawie największych obaw i mitów, z którymi można się spotkać na co dzień.

To ponad 250 stron wiedzy i 180 publikacji naukowych, na które składa się setki jakościowych badań, poszerzonych o opinie ekspertów, którzy zjedli zęby na odkrywaniu właściwości marihuany.

Znajdziesz tu wszystko, co zdarzyło ci się kiedykolwiek usłyszeć na temat zioła.

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem rekreacyjnym, medycznym, profilaktycznym, aktywistą, stroskanym rodzicem, czy politykiem — ten e-book pomoże Ci zrozumieć tę fascynującą roślinę i spojrzeć na nią w inny sposób niż do tej pory.

139.00 zł 

Polecane kliniki konopne

Terapia medyczną marihuaną? To łatwe

Wizyty po receptę na medyczną marihuanę mogą mieć różny przebieg – nie zawsze satysfakcjonujący. Na NFZ lekarze niechętnie wystawiają recepty, głównie ze względu na uprzedzenia spowodowane brakiem wiedzy. Z prywatnymi praktykami jest lepiej, ale tam często kuleje warstwa techniczna prowadzenia terapii. Wtedy z pomocą przychodzą kliniki konopne.

Ale jak wybrać taką klinikę?

Skąd masz wiedzieć, czy trafisz tam na właściwych specjalistów, a nie do kolejnej „fabryki recept?”

W której klinice pomogą ci najlepiej z twoimi problemami zdrowotnymi?

Zajrzyj na naszą stronę z polecanymi klinikami leczenia medyczną marihuaną — pacjentem możesz zostać już nawet w 3 dni od pierwszego kontaktu.

Zobacz, jak możesz zaoszczędzić na pierwszej wizycie i jak się do niej przygotować

TRENDUJĄCE

Badania nad konopiami

Zapisz się do newsblettera i pobierz dwa darmowe przepisy wraz z tajemniczą niespodzianką dla każdego Stonersa

Fizycznie Cię nie adoptujemy, ale nasza newsbletterowa rodzina powita Cię  otwartymi ramionami. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o konopiach, korzystaj ze zniżek na produkty od najlepszych polskich marek i czerp wiedzę z bonusowych materiałów, które otrzymają tylko newsbletterowicze.

O Stonerchefie

Stonerchef to portal edukacyjny o konopiach, który stanowi bibliotekę rzetelnej wiedzy opartej o najnowsze badania. Pomagamy zrozumieć z pozoru trudne rzeczy w przyjemny sposób.

Pokrywamy pełne spektrum tematów, od marihuany przez konopie włókniste po potencjał terapeutyczny tych roślin, aspekty psychologiczne, historię, kulturę i odpowiedzialne użytkowanie.

Zaczynaliśmy od rozpstnych przepisów na gastro okraszonych logiem z bongo. One nadal tu są — całe 500 sztuk.

Informacja

Treści zawarte na stronie są jedynie opisem dostępnej literatury naukowej na temat konopi. Nie stanowią one porady medycznej — i nie powinny być tak traktowane. Jeśli takiej potrzebujesz, skonsultuj się z lekarzem specjalizującym się w tego typu terapiach.

W naszych materiałach edukacyjnych znajdują się też linki afiliacyjne. Każdy zakup polecanego przez nas produktu z tego linka sprawia, że otrzymujemy od niego prowizję. To z kolei pomaga nam rozwijać naszą działalność edukacyjną.