Pomorskie Centrum Marihuany Leczniczej

by Stonerchef

Leczenie medyczną marihuaną w PCML

Terapie konopne w ujęciu holistycznym. Jedna z najlepiej ocenianych klinik w całym kraju

logo-pcml

Pomorskie Centrum Marihuany Leczniczej – terapia medycznymi konopiami

Najważniejsze informacje o klinice konopnej dla pacjentów szukających terapii w Trójmieście, a także online w całej Polsce. Poznaj lekarzy, dowiedz się, jak zapisać się na wizytę i wykorzystaj swój kod rabatowy na pierwszą konsultację.

 • Miejscowość: Gdańsk (woj. Pomorskie)
 • Rodzaj wizyt: online i stacjonarnie
 • Lekarze: Lek. Maciej Rosiński, lek. Marcin Sobczak
 • Główne obszary leczenia: depresja, ADHD, zaburzenia lękowe bezsenność, migreny, choroby gastroenterologiczne, choroby skórne, cukrzyca, wsparcie leczenia nowotworów, przewlekłe dolegliwości bólowe, choroby reumatologiczne, urologiczne, neurologiczne (pełen wykaz chorób i schorzeń na stronie PCML)
 • Średni czas oczekiwania na wizytę: 3-4 dni
 • Sposób rejestracji: online (formularz kontaktowy), telefonicznie lub stacjonarnie
 • Czas trwania wizyty: 30-60 minut w zależności od doświadczenia i obycia pacjenta z konopiami
 • Możliwe formy leczenia: susz, olejki, ekstrakty do waporyzacji
 • Dokumentacja medyczna: niewymagana
 • Otrzymanie recepty: możliwe już na pierwszej wizycie
 • Przedłużenie recepty: osobna wizyta recepturowa

Opinie o lekarzach z Pomorskiego Centrum Marihuany Leczniczej

Zobacz, co inni pacjenci mówią o swoim doświadczeniu z terapią medycznymi konopiami w PCML

Lek. Maciej Rosiński

Lek. Marcin Sobczak

Ile kosztuje wizyta w Pomorskim Centrum Marihuany Leczniczej?

Dowiedz się ile kosztuje pierwsza wizyta, każda kolejna – i ile zapłacisz za przedłużenie recepty

Pierwsza wizyta
300
Kolejna konsultacja
150
Wizyta recepturowa
100

Z kodem „STONERCHEF” zyskasz 10% rabatu na pierwszą wizytę

Jak rozpocząć leczenie medyczną marihuaną?

Sprawdź, jak uzyskać receptę w PCML już na pierwszej wizycie

1. Zanim zgłosisz się do terapii medyczną marihuaną w PCML, upewnij się, czy twój przypadek się kwalifikuje

Na stronie Pomorskiego Centrum Marihuany Leczniczej znajduje się pełna lista schorzeń i chorób, w których stosuje się terapię konopiami indyjskimi.

Jeśli nie widzisz swojej jednostki chorobowej na liście, skontaktuj się z rejestracją w celu darmowej prostej kwalifikacji do leczenia.

 • Nr tel.: 530 663 838
 • Mail: rejestracja@pcml.pl

2. Zarejestruj się na wizytę

Wybierz rodzaj wizyty i zaznacz pierwszy wolny termin, który ci pasuje. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny i opisz w nim swój problem zdrowotny.

3. Odbierz potwierdzenie i przygotuj się do konsultacji

Potwierdzenie terminu wizyty otrzymasz mailowo i SMSem. W tym czasie przygotuj się do wizyty; jeśli masz udokumentowaną historię choroby, zbierz wszystkie dokumenty, żeby lekarze mogli prześledzić dokładnie dotychczasowe leczenie i zapoznać się z opiniami poprzednich specjalistów.

Leczenie medyczną marihuaną w PCML - FAQ

Nie, wizyty odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online.

Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub okolicach, to wizyta stacjonarna będzie wygodna i zapewni bezpośredni kontakt z lekarzem, co może być pomocne w lepszej ocenie stanu zdrowia.

Jeśli natomiast jesteś spoza Trójmiasta, możesz zapisać się na wizytę online. Konsultacja trwa tyle samo, co w przypadku wizyty stacjonarnej.

Tak, zwłaszcza, jeśli masz udokumentowaną historię leczenia. Bez dokumentacji również możesz dostać receptę na medyczną marihuanę na pierwszej konsultacji; pamiętaj tylko, żeby być szczerym podczas wizyty i jak najdokładniej opisać swój problem zdrowotny.

Nie. Susz jest faktycznie najpopularniejszą formą konopi indyjskich, ale nie jedyną. W Pomorskim Centrum Marihuany Leczniczej lekarze pracują też z innymi formami konopi, jak np. olejki czy ekstrakty do waporyzacji.

W przeciwieństwie do popularnych tzw. fabryk recept, w Pomorskim Centrum Medycznej Marihuany lekarze skupiają się na dotarciu do przyczyny problemów zdrowotnych i faktycznym wyleczeniu pacjenta zamiast maskowania objawów.

Marihuana jest jedynie narzędziem; wszechstronnym i bezpiecznym dla pacjenta – ale nie magicznym remedium na wszystko.

Przygotuj się, że na wizycie padną pytania o twój styl życia, żywienie, higienę snu i stresu, suplementację oraz inne czynniki, które pomogą dotrzeć do przyczyny i rozpocząć skuteczne leczenie.

Tak, jeśli podczas rozmowy kwalifikacyjnej — i później na konsultacji — lekarz stwierdzi, że włączenie medycznej marihuany do planu leczenia będzie z pożytkiem dla ciebie.

Dokumentacja medyczna jest mile widziana, ale nieobowiązkowa; po prostu dzięki niej lekarz może lepiej zapoznać się z twoim przypadkiem i przeanalizować dotychczasowe leczenie na podstawie opinii i działań wcześniejszych lekarzy.

Tak. W Pomorskim Centrum Marihuany Leczniczej możesz skorzystać z darmowej konsultacji kwalifikacyjnej, podczas której dowiesz się, czy leczenie medyczną marihuaną będzie zasadne przy twoim problemie zdrowotnym.

Wykaz schorzeń i chorób na stronie dotyczy jednostek, w których istnieją naukowo udokumentowane przesłanki do rozpoczęcia terapii.

Receptę przedłużysz na wizycie recepturowej, której koszt to 100 zł.

Potrzebujesz wiecej fachowej wiedzy o medycznych konopiach?

Zajrzyj do naszej strefy pacjenta

Poniżej znajdziesz listę artykułów, dzięki których łatwo i szybko przygotujesz się do wizyty po receptę na medyczną marihuanę.