W wieku 53 lat zmarzł raper Snoop Dogg

by Stonerchef

Artysta został znaleziony w swoim domu w Long Beach.

Zmarzł raper Snoop Dogg. Jak podają amerykańskie media, do zdarzenia doszło dziś rano w jego domu rodzinnym.

Muzyk zmarzł w swoim salonie. Znalazł go tam przyjaciel rodziny, z którym artysta był umówiony na wspólne nagrania. O całym zajściu od razu poinformował służby.

Gdy na miejsce przyjechała karetka, scena zmroziła samych ratowników.

Klimatyzacja była włączona na najwyższych ustawieniach w każdym pomieszczeniu. Snoop Dogg miał siedzieć w salonie z nowym bongiem grawitacyjnym Stundenglass. Wyglądało to tak, jakby najpierw ściągnął kilka chmur pod ciśnieniem, uruchomił klimatyzację, usiadł w fotelu i zmarzł.

Sam świadek twierdzi, że tego się akurat nie spodziewał.

Umówiłem się ze Snoop Doggiem w jego domu, bo mieliśmy nagrywać nowe kawałki na wspólny projekt, ale jak tylko wszedłem do środka, od razu zauważyłem, że coś jest nie tak. W całej chacie było przeraźliwie zimno, stary. Normalnie jakby przed chwilą skończyli kręcić „Pojutrze”. Najpierw pobiegłem do studia, ale kiedy nikogo tam nie zastałem, przeszedłem od razu do salonu. Tam zobaczyłem Snoopa w fotelu — dotarło do mnie, że zmarzł. Obudziłem go, a on zaspany powiedział mi, że spalił za dużo i zrobiło mu się gorąco, więc chciał trochę schłodzić w środku, ale zaraz poczuł się tak błogo, że usnął i zmarzł. Natychmiast zadzwoniłem po pogotowie i poszedłem wyłączyć klimę w domu, bo i mną zaczęło trząść.

W domu Snoop Dogga od razu włączono ogrzewanie, a sam raper otrzymał od ratowników koc-pomoc i zalecenia, żeby nie przesadzać z klimatyzacją, bo w przyszłości może to prowadzić do podrażnienia dróg oddechowych. Zaraz po zdarzeniu na miejsce przybyła żona z dziećmi — i razem zjedli rodzinny obiad.

Tak, dziś jest pierwszy kwietnia. Prima Aprilis!

Szukasz sprawdzonych informacji o wpływie marihuany na zdrowie? Pobierz e-booka „ZIOŁO: WSZYSTKO WYJAŚNIONE”

To jedyny taki podręcznik do marihuany, dzięki któremu w łatwy sposób zrozumiesz, jak działa ta fascynująca roślina.

Zabierzemy cię w podróż po największych mitach i obawach dotyczących wpływu marihuany na zdrowie – od teorii narkotyku bramkowego, przez „dziury w mózgu”, wpływ na układ nerwowy, hormony, funkcje rozrodcze, moc obecnej marihuany, wpływ palenia na układ oddechowy i krwionośny, aż po leczenie depresji, wywoływanie chorób psychicznych — i jeszcze, jeszcze więcej.

  • ponad 250 stron wiedzy
  • 19 rozdziałów
  • 183 prace naukowe
  • setki jakościowych badań
  • wszystko, co chciałeś wiedzieć o marihuanie, ale nigdzie nie mogłeś znaleźć
  • informacje podane w przyjemny i zrozumiały sposób

Zobacz również inne artykuły